Він-вона-вона-він

Творчество участников форума

Модераторы: The Warrior, mmai, Volkonskaya

Він-вона-вона-він

Сообщение Феенька » Чт авг 05, 2010 6:07 pm

Цікаво чи буде колись неможливе.? Я з дитинства чула, що чудес не буває, але і з дитинства на мене вдягли рожеві окуляри, які я тільки недавно зняла. Це був гіркий дсвід, але зараз не про це.
Чому я не можу відчути найелементарніше? Адже стати ним, а не нею це просто. Ага, просто, хіба що морально. Цікаво чи є ще люди ,які хочуть відчути те, що відчуває інша стать? Ну світ великий, я думаю є. Вчора я йому казала , що хотіла би стати ним хоч на 1 день. Він це не сприймає всерйоз, в нас трошки інші погляди. В мені більше романтики та рожевих окулярів. Він жив зовсім не так як я, і дитинство в нього було не найкраще. Наші погляди розбігаються, але любов є, дуже велика і сильна…ну ще трошки не в адекваті, але то таке, самі розумієте – молода недосвідчена громадянська сім’я. Але зараз не про нього, факт в тому, що він мене часом не дуже розуміє.
Я дійсно хочу стати хлопчиком на один день… Я хочу відчути як це трахати себе, ходити з розставленими ногами…в туалет стоячи, стригтись коротко, бритись, відчувати мій язик. Хочу побачити себе зі сторони та просто стати ним.
Цікаво чи Бог передбачив таке людське бажання. Мабуть, але … Операції це зовсім не те, їх жеж не будеш робити до безкінечності, і грошей не стане, і здоров’я. Рольові ігри це теж не те. Секс це не все життя, хоча… Я просто не знаю як це зробити, це щось таке, якого ніколи не буде. Найгірше те, що я це усвідомлюю, а він просто з мене сміється..:)
Феенька
Новичок
Новичок
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт авг 05, 2010 5:26 pm

Вернуться в Наша проза

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей

cron